Socialinių įgūdžių lavinimo grupė

RU

Bandomieji užsiėmimai jau nuo spalio 2 d.! (tik 5 eur.)

Per tuos pusantrų metų, kai pasaulis aplink mus tarsi sustingo, kai kuriems žmonėms tapo lengviau gyventi. Tie, kuriems sunku bendrauti su kitais, atsikvėpė ir patogiau įsitaisė savo „lukštuose“. Tačiau dabar, kai grįžo bendravimo galimybės, yra pasirinkimas: ir toliau likti savo „kiaute“ arba tobulinti bendravimo įgūdžius, kad „išeiti pas žmones“.

Socialiniai įgūdžiai – tai visi gebėjimai, kuriuos naudojame bendraudami ir bendradarbiaudami su kitais žmonėmis tiek verbaliniu, tiek neverbaliniu būdu per gestus, kūno kalbą ir savo asmeninę išvaizdą. Šių įgūdžių įsisavinimo procesas vadinamas socializacija. Tas, kuris neturi pakankamai gerai išvystytų socialinių įgūdžių, gali turėti nesusipratimų ir sunkumų bendraujant. Todėl vaikams ypač svarbu ugdyti socialinius įgūdžius.

Socialinių įgūdžių ugdymas yra svarbus procesas, kuris padeda vaikams įgyti gebėjimų, reikalingų efektyviam bendravimui, tarpusavio santykiams ir sėkmingam bendradarbiavimui su kitais žmonėmis. Tai yra būdas padėti mokytis, kaip suprasti save ir kitus, įgyti empatiją, išreikšti savo mintis ir jausmus, taikyti konfliktų sprendimo būdus ir formuoti sveikus tarpusavio santykius.

Kodėl vaikams svarbu ugdyti socialinius įgūdžius:

  • Geri tarpusavio santykiai
  • Teigiamas konfliktų sprendimas
  • Sėkmingas bendradarbiavimas
  • Geresnis savęs ir kitų supratimas

Užsiėmimų metu bus skatinamas aktyvus bendravimas, empatija. Atliekamos kūrybinės veiklos, mokymasis iš pavyzdžių, vaidmenų žaidimai, mokymasis klausytis ir išgirsti.

Užsiėmimas vyksta kartą per savaitę lietuvių ir rusų kalbomis.

Kaina

80
  • 4 užsiėmimai
  • 1 val. - užsiėmimas
  • Kartą į savaitę

Užsiėmimai prasideda nuo Rugsėjo mėnesio

UŽSIĖMIMŲ LAIKAI