Kūrybinio žaidimo ir saviraiškos užsiėmimai suaugusiems

RU

Bandomieji užsiėmimai jau nuo spalio 2 d.! (tik 5 eur.)

Kūrybinio žaidimo ir saviraiškos užsiėmimai suaugusiems

Naujos grupės renkamos Rugsėjo mėnesiui!

Mūsų gyvenimas greitas – skubame, bėgame, todėl pamatyti, išgirsti save lieka labai mažai laiko. O kartais tiesiog neišdrįstame to padaryti. Mes siūlome laiką su savimi ir su kitais. Laiką kūrybiniam žaidimui, kai galėsite paleisti savo emocijas, improvizuoti. Laikas skirtas išdrįsti būti laisvam ir nebijoti suklysti. Sukursime vieni kitiems saugią aplinką klysti.

Žaidimai turi didžiulį terapinį poveikį skirtingoms žmogaus gyvenimo sritims.

Žaidžiant/improvizuojant daug lengviau suprasti savo tikruosius poreikius bei išgirsti ko nori siela.

Lavinantis ir žaismingas formatas – geriausias būdas trumpam pasinerti į kūrybos pasaulį, pažadinti vidinį vaiką ir nuimti stresą.

Transformacinių žaidimų privalumai:

Mūsų smegenų ir psichikos dėsnių panaudojimas. Žaidimai yra psichologinis įrankis, pagrįstas smegenų ir psichikos ypatumais. Jie garantuoja, kad kiekvienas dalyvis gaus vertingą rezultatą.

Įžvalgos ir uždelsti rezultatai. Žaidimai leidžia gauti atsakymą į žaidėjo užklausą, pasinaudojant sąmonės ištekliais įžvalgos forma. Staigios įžvalgos ir savo situacijos esmės supratimas gali aplankyti dalyvį žaidimo metu ir kurį laiką po jo, o tai yra vykstančių transformacinių procesų rezultatas.

Minčių ekologija. Žaidimo metu dalyvis būna savo metaforinėje erdvėje, kuri garantuoja visų jo išvadų ir įžvalgų autentiškumą.

Grupinis darbas. Bendraudamas su kitais žaidėjais dalyvis gauna grįžtamąjį ryšį ir socialinius patarimus. Suvokia savo sėkmingus ir nesėkmingus socialinius vaidmenis ir nuostatas bendradarbiaujant.

Saugi aplinka eksperimentams ir mokymuisi. Žaidimo metu dalyvis gali ne tik pamatyti ir suprasti savo elgesio strategijas, bet ir saugiai išbandyti elgesį bei idėjas, kurios yra alternatyvios įprastiems veikimo būdams. Sudaroma saugi aplinka klysti.

paaugliai batai siena

Kviečiame prisijungti į transformacinius užsiėmimus.

Užsiėmimus ves entuziastingi treneriai, programa sudaryta ir procesas prižiūrimas profesionalios psichologės, turinčios ilgametę patirtį.

Užsiėmimas vyksta kartą per savaitę lietuvių ir rusų kalbomis.

Kaina

15
  • 1 užsiėmimas
  • 1,5 val.

Užsiėmimai prasideda nuo Rugsėjo mėnesio

UŽSIĖMIMŲ LAIKAI