Emocijų lavinimo grupė vaikams

RU

Bandomieji užsiėmimai jau nuo spalio 2 d.! (tik 5 eur.)

Emocijos, jų išgyvenimas, tokia plati stebuklų šalis. Ir kaip dažnai mes joje pasiklystame…

Kasdien mes patiriame įvairias emocijas. Būname linksmi ir staiga mūsų emocija pasikeičia į liūdesį, kas gi nutiko?.. O tada ir vėl linksmi, pikti, liūdni, nustebę. Taigi, kasdien patiriame begalę emocijų, kurios eina viena po kitos.

Svarbu išmokti atpažinti savo emocijas, įsivardinti bei reflektuoti apie jas kuo anksčiau. Deja, retas šiuolaikinis suaugęs mokėsi to. Dažniausiai viskas vyko savąją eiga, intuityviai. Todėl labai svarbu duoti vaikams kokybišką emocinį išsilavinimą. Vaikai mokėdami atpažinti, suprasti savo emociją gali išmokti teisingai į ją reaguoti ir tokiu būdu kontroliuoti savo mintis, savijautą ir net elgesį. Būtent taip emocinės reakcijos dažnai tampa vaikų netinkamo elgesio priežastimi. Būtina šviesti vaikus nuo pat mažens apie emocijų reguliavimą, kontrolę ir mokyti reflektuoti apie patiriamus jausmus, kad jie nebūtų užgniaužti, nuslopinti ir “padėti į stalčių”. Nėra gerų ar blogų emocijų, jos visos yra dalis mūsų, svarbu tinkamai reaguoti į jas ir jaučiant neigiamus jausmus elgtis socialiai priimtinu būdu. Kaip tą padaryti?..

Emocijos emocinis intelektas užsiėmimai vaikams elgesio korekcijos grupė

Šie užsiėmimai skirti išmokyti vaikus atpažinti emocijas, jas suprasti ir valdyti. Užsiėmimų metu grupė vaikų susipažins tarpusavyje, sukurs ryšį, santykį. Bus aptartos grupės taisyklės, sukurta pasitikėjimo atmosfera, saugus ratas. Vaikai bus supažindinti su emocijomis, jų skirtumais ir panašumais. Ugdys savo socialinius įgūdžius, įgūdžius atpažinti emociją, atrasti emocijos šaltinį, suprasti savo ir kito žmogaus jausmus, kaip emocijos jaučiamos kūne, kaip galima valdyti emocijas ir jų išraišką.

Užsiėmimus ves entuziastingi ir patyrę treneriai, programa sudaryta ir procesas prižiūrimas profesionalios psichologės, turinčios ilgametę patirtį vaikų psichologijos srityje kasdien konsultuojant tėvelius ir vaikus.

Vaikas, paauglys žaidžia žaidimus mokosi emocijų valdymo

Kodėl reikia mokyti vaiką emocijų?

Vaikui lengviau pažinti save: Vaikui dažnai sunku suvokti ir tuo labiau suformuluoti ko jis nori, ką jis jaučia, o svarbiausia – ką su tuo daryti. Suvokiant emocijas, į kokią situaciją vaikas be papultų, jis žinos ką daryti.

Vaikas mokės valdyti savo emocijas: Emocijos gali kilti bet kurią minutę, kaip jas valdyti ir kur nukreipti spręsti mums. Net drąsus žmogus gali išsigąsti, tačiau vienas verks ir pasislėps, o kitas pažiūrės baimei į akis ir nugalės ją. Kaip tik šito ir reikia mokytis nuo vaikystės kitaip pasiekti aukštumas bus sunku.

Efektyvus bendravimas su žmonėmis: Efektyviam bendravimui svarbu ne tik mokėti atpažinti kitų emocijas, bet ir teisingai reikšti savas. Dauguma išsirinks ramų ir draugišką pašnekovą, bet ne agresyviai ar uždarai reiškianti savo emocijas.

Apsiginti nuo manipuliacijų: Bet kuris iš mūsų, tam tikrose situacijose slepia savo emocijas. Kartasi tai etiketo reikalas tačiau dažnai tai daroma ieškant naudos arba tam, kad paveikti mus. Čia ir atsiras didžiulė bazinių emocinio intelekto žinių nauda.

Vaikas pauglys dažais išteptos rankos

Ką vaikas turėtų žinoti apie emocijas?

Kas yra emocija ir kaip ji kyla: Vaikui reikia suprasti, kad emocijos – reakcija į tai kas su juo vyksta. Jos padeda suvokti tai kas vyksta su mumis, kitais, aplink mus bei mumyse. Emocijos gali kilti labai staiga, bet nereikia to bijoti, jas galima ir reikia kontroliuoti.

Kaip vizualiai atskirti emocijas? Žmonės ne taip dažnai ir atvirai šneka apie savo emocijas. Kaip suprasti pyksta ar liūdi žmogus? Džiaugiasi jis ar nerimauja? Sumišęs ar susidomėjęs? Ar jis atviras su tavimi? Atskirti emocijas galima veido mimikos pagalba, veido išraiškos bei daromų veiksmų pagalba.

Kaip kontroliuoti savo emocijas? Tuos kas nemoka kontroliuoti savo emocijų dažnai priima kaip neišauklėtus ir nemalonius žmones. Vaikams dažnai atleidžia ne laiku išreikštas emocijas, tačiau kuo ankščiau vaikas išmoks valdyti emocijas tuo lengviau jam bus rasti bendrą kalbą su aplinkiniais bei lengviau bus kopti į aukštumas.

Užsiėmimas vyksta kartą per savaitę lietuvių ir rusų kalbomis.

Kaina

80
  • 4 užsiėmimai
  • 1 val. - užsiėmimas
  • Kartą į savaitę

Užsiėmimai prasideda nuo Rugsėjo mėnesio

UŽSIĖMIMŲ LAIKAI