Psichologė Svetlana Vimoncienė

Psichologė ne tik pagal išsilavinimą, bet ir pagal pašaukimą.

Esu psichologė, įgijusi psichologijos bakalauro bei magistro kvalifikacinį laipsnį. Konsultuoju ir dirbu Vilniuje, taip pat nuotoliniu būdu.

Padėdu su asmeniniais, santykių, emocijų bei elgesio, mokymosi sunkumais. Ypatingai svarbiu savo darbo tikslu laikau kliento asmeninį augimą. Atlieku Wekslerio intelekto vertinimą vaikams iki 17 m., padedanti nustatyti mokymosi galias ir sunkumus, teikiu rekomendacijas.

Vedu seminarus, praktinius mokymus, LILA transformacinį, savęs pažinimo žaidimą. Dirbu su vaikais, paaugliais ir suaugusiais.

Su vaikais dažnai sprendžiame mokymosi, santykių su tėvais, draugais ir mokytojais, savivertės, elgesio bei emocijų sunkumus. Svarbiausia mano žinia tėvams – nėra tokio dalyko kaip TINGINYSTĖ, tai būdas užmaskuoti problemą, sunkumą.

Dirbant su suaugusiais tenka spręsti įvairias problemas, dažnai santykių ir kaip nekeista, ne tik su aplinkiniais, bet ir su pačiu savimi. Kalbamės apie kliento asmenybę, jo patiriamas emocijas, šeimą, karjerą, finansinius dalykus ir pan. Svarbiausia man, darbe su klientu, skatinti jį ne tik pamatyti situaciją iš šalies, įvairiais kampais, bet ir imtis veiksmų. Eiti išvien, kol situacija nebus įveikta. Gebu atrasti kelią į kiekvieno žmogaus sielą ir parodyti tą kelią žmogui. Aišku, jei tam yra drąsos. Turime prisiminti, kad nėra situacijos be išeities ir tikrai nereikia sutikti su tuo, kas jums nepriimtina. Reikia ieškoti sprendimo.

Dirbu individualiai, vedu grupinius užsiėmimus, įvairius psichologinius ir socialinius žaidimus, dirbu su metaforinėmis kortomis. Turiu didelę patirtį vedant įvairius mokymus, seminarus, praktinius užsiėmimus skirtus asmeninio augimo, streso, emocijų valdymui, santykių atstatymui, komandiniam darbui, mikroklimato gerinimui ir pan.

Psichologė Svetlana Vimoncienė

Konsultacija, tai unikalus mano ir jūsų santykis paremtas noru keistis.

Konsultacijoje esame lygiaverčiais partneriais, nuo mūsų bendradarbiavimo priklauso konsultacijos sėkmė.

Gebu atrasti kelią į kiekvieno žmogaus širdį ir parodyti tą kelią žmogui. Aišku, jei tam yra drąsos.

Siūlau savo paslaugas, tiems kas nori prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir patys kurti savo realybę. Konfidencialumas ir nuoširdumas garantuojamas.

Psichologės asistentė Viktorija Rinkevičiūtė

Nuo paauglystės svajojau būti psichologe. Šiuo metu esu psichologės asistentė, įgijusi psichologijos bakalauro laipsnį ir toliau einu svajonės link studijuodama psichologijos magistrantūroje.

Labai myliu vaikus, turiu 3 metų patirtį dirbant mokykloje, esu dirbusi ir vaikų darželyje. Kuruojant ilgametę patirtį turinčiai psichologei Svetlanai Vimoncienei dirbu su vaikų ir paauglių grupėmis, vedu grupinius ir individualius užsiėmimus.

Su vaikais greitai randame bendrą kalbą, o sukūrus ryšį galime siekti bendrų tikslų ir keliauti link norimo rezultato pasitelkiant įvairius žaidimus, praktines užduotis ir svarbiausia – mėgstamas paties vaiko veiklas. Skatinant vaikų saviraišką ir kūrybiškumą, jie atsiskleidžia, leidžia suprasti apie save ir suteikti jiems pagalbą.

Mes skatiname individualumą ir asmeninį vaiko augimą priimant jį tokį, koks yra, su besąlygiška meile ir noru padėti. Galiu drąsiai pasakyti, kad bus VISKO, bet svarbiausia – bus ir SMAGU! Padarykime asmeninį tobulėjimą įdomiu visiems.

Kviečiu burtis į mūsų siūlomas grupes, o esant poreikiui mielai pasikalbėsime ir individualiai. IKI PASIMATYMO!

Simona Kaminskienė: Vertybių sesijos

Esu Simona Kaminskienė, Barrett Values sertfikuota konsultantė. Dirbu personalo valdymo srityje. Vertybių įtaka asmens ir grupės veiklai pradėjau domėtis nuo 2020 metų. Patirtis dirbant su skirtingų kultūrų žmonėmis paskatino gilintis į žmonių motyvaciją veikti, kuriai didelę įtaką turi vertybės. Dabar vedu individualias ir grupines vertybių konsultacijas, paremtas „Barrett Values Centre” metodika.

Kodėl verta rinktis konsultacijas nukreiptas į savo vertybių pažinimą:

  • Išsiskirsite iš minios ir rasite asmeninį ir profesinį prasmės šaltinį.
  • Geriau suvoksite savo vertybes ir tai, ką norite pasiekti gyvenime.
  • Sukursite stipresnį ryšį su savimi ir aplinkiniais.
  • Aiškiau suprasdami savo tikrąjį potencialą, daugiau realizuosite save.

Individualios konsultacijos: Susitikimai, skirti atskleisti ir suprasti jūsų asmenines vertybes bei svarbiausias gyvenimo sritis. Tapsite sąmoningesni savo pasirinkamuose bei geriau suprasite savo elgseną. Suvoksite, kaip atspindite savo vertybes profesiniame gyvenime, ir kaip tai efektyviai panaudoti darbo aplinkoje. Susitikimai vyksta gyvai, kurių trukmė 60 min, galima atlikti vertybių tyrimą, skiriamos individualios užduotys.

Grupei skirtos sesijos: Reikia įkvėpimo ir motyvacijos bendradarbiaujant su kolegomis? Kreipkitės dėl vertybių sesijos savo komandai.

Išsilavinimas ir kvalifikacija:

2022 m. Culture Assessment Training, Barrett Values Centre

2021 – 2024 m. Organizacijų psichodinamikos studijos VU Medicinos Fakultete

2020 – 2021 m. Da Vinči 365 programa, Tęstinių mokymų centras

2007 – 2011 m. Teisės magistras, Mykolo Romerio universitetas

2001 – 2005 m.. Viešojo administravimo bakalauras, Mykolo Romerio universitetas

Registracija konsultacijai

Asmeninei konsultacijai užsiregistruoti galite: