Grupiniai užsiėmimai “Būdai sustoti, atrasti čia ir dabar”

RU

Bandomieji užsiėmimai jau nuo spalio 2 d.! (tik 5 eur.)

Būdai sustoti, atrasti čia ir dabar - Gyvenimo oazė

Aplankiusi įtampa, gali aptemdyti mūsų kasdienybę – ji veikia mūsų emocinę ir fizinę savijautą, neleidžia susikoncentruoti, apsunkina darbus, santykius su kitais. Dėl to svarbu išmokti būti dabarties momente, suprasti savo būseną bei atrasti metodus, padedančius tvarkytis su įtampa.

Kaip jau žinoma, streso, įtampos išveika menu ir kitais patyriminiais būdais išlaisvina žmogų, suteikia prieglobstį, ramybę ir begalę įvairių žinių bei įgūdžių. Žmonėms kartais būna sudėtinga ne tik išreikšti savo emocijas, bet ir jas atpažinti savyje. Užsiėmimų metu vykdomos veiklos yra vienas iš teigiamų būdų išreikšti emocijas, pasigilinti į save, suprasti ką jauti, kaip nuo to priklauso nuotaika, santykiai su aplinkiniais ir poelgiai bei kaip pats gali koreguoti savo reakcijas į vykstančias situacijas, numalšinti nerimą ir stresą.

Žmonės, užsiimdami kūrybiniu procesu, dažnai išsilaisvina nuo įkyrių minčių, mąstymo resursai nukreipti į atliekamą veiklą, darbo priemones, spalvas, savo pojūčius tuo metu ir pan., todėl tai ir suteikia pozityvų progresą, o būtent emocijų pažinime, supratime, ugdyme bei atsipalaidavimo/relaksavimo galimybėje teigiamu būdu.

Grupiniuose užsiėmimuose laikas ne tik individualiai veiklai, bet ir grupinei, skatinančiai bendradarbiavimą, dar labiau išlaisvina kūrybiškumą, neša pozityvias emocijas.

Taikant įvairias praktikas, žaidimus, dalinantis patirtimi mokysimės išgyventi įtampą ir ieškoti veiksmingų metodų su ja tvarkytis. Grupė tau taps saugia erdve dalintis savo išgyvenimais ir atrasti tau tinkančias įveikos strategijas. Prisijunk, būk čia ir dabar su mumis kartu.

Būdai sustoti, atrasti čia ir dabar - Gyvenimo oazė

Užsiėmimai suaugsuiems vyksta kartą per savaitę lietuvių ir rusų kalbomis.

Kaina

80
  • 4 užsiėmimai
  • 1,5 val. - užsiėmimas
  • Kartą į savaitę

Užsiėmimai prasideda nuo Rugsėjo mėnesio

UŽSIĖMIMŲ LAIKAI